Raspored nastupa po binama na EXIT festivalu 2010

Prijavi se ili ukoliko nemaš nalog napravi ga kako bi mogao da uporediš koje nastupe će tvoji kontakti posetiti.

Ukoliko uočiš neke nepravilnosti oko informacija o događajima (vreme početka, naziv događaja, itd.) slobodno ih izmeni jer su one ipak podložne promenama u poslednji čas. Plakatt te takođe ohrabruje da doprineseš ovoj inicijativi tako što ćeš obogatiti stranice događaja fotografijama, opisima, utiscima, kao i video i muzičkim klipovima.

Četvrtak, 08. Jul 2010. gore dole
Main Stage Dance Arena Fusion Stage Suba Stage Explosive Stage Happynovisad Elektrana Live Stage Cinema stage
18:00
18:30
19:00
Nahty Četvrtak 19:15 + idem
19:30
Ringišpil Četvrtak 19:30 + idem
Concrete Sun Četvrtak 19:30 + idem
20:00
Zebra Tracks Četvrtak 20:00 + idem
Liminalit Četvrtak 20:00 + idem
Tibia Četvrtak 20:15 + idem
TAXI Četvrtak 20:00 + idem
20:30
Bad Brains Četvrtak 20:45 + idem
Petrol Četvrtak 20:45 + idem
Last Act of Defiance Četvrtak 20:30 + idem
21:00
New Walking Trio Četvrtak 21:00 + idem
Space Eater Četvrtak 21:00 + idem
neoModern Četvrtak 21:00 + idem
21:30
Pytzek Četvrtak 21:30 + idem
Generacija bez budućnosti Četvrtak 21:35 + idem
Smut (MAC) Četvrtak 21:45 + idem
ROIR na Exit festivalu Četvrtak 21:30 + idem
Specijalno vaspitanje Četvrtak 21:30 + idem
22:00
22:30
23:00
23:30
00:00
Mika Četvrtak 00:00 + idem
Chromeo Četvrtak 00:00 + idem
Yeasayer Četvrtak 00:15 + idem
Suicidal Tendencies Četvrtak 00:05 + idem
Toy Corner Četvrtak 00:00 + idem
00:30
Cinnaman Četvrtak 00:30 + idem
Belgrade, New York Četvrtak 00:55 + idem
01:00
Crookers Četvrtak 01:00 + idem
Tom Trago Četvrtak 01:15 + idem
Tim Exile (GER) Četvrtak 01:00 + idem
Romantic Jurgen Četvrtak 01:00 + idem
01:30
Miike Snow Četvrtak 01:40 + idem
Juha Četvrtak 01:30 + idem
Punished Četvrtak 01:30 + idem
02:00
DJ Shadow Četvrtak 02:00 + idem
MAD Goya Četvrtak 02:15 + idem
Clark Live (UK) Četvrtak 02:00 + idem
Sexy Sushi Četvrtak 02:00 + idem
02:30
Erol Alkan Četvrtak 02:30 + idem
03:00
Die Antwoord Četvrtak 03:00 + idem
Decontrolled Četvrtak 03:00 + idem
Hudson Mohawke Live (UK) Četvrtak 03:00 + idem
Otto Von Disco Četvrtak 03:00 + idem
03:30
Plastician & MC Flowdan Četvrtak 03:30 + idem
Gaslamp Killer & Gonjasufi Četvrtak 03:30 + idem
04:00
Boys Noize Četvrtak 04:00 + idem
Rustie (UK) Četvrtak 04:00 + idem
Yeah Left Četvrtak 04:00 + idem
04:30
DJ Chef & MC Flowdan Četvrtak 04:45 + idem
Daedalus Četvrtak 04:30 + idem
05:00
Felony Flats Četvrtak 05:00 + idem
Shortpants Romance Četvrtak 05:00 + idem
05:30
The Good Guys Live Četvrtak 05:30 + idem
06:00
Black Rose Četvrtak 06:15 + idem
06:30
Petak, 09. Jul 2010. gore dole
Main Stage Dance Arena Fusion Stage Suba Stage Explosive Stage Happynovisad Elektrana Live Stage Cinema stage
18:00
18:30
19:00
Iskaz i Svedoci Petak 19:15 + idem
19:30
Repetitor Petak 19:30 + idem
Ashen Epitaph Petak 19:30 + idem
20:00
Turbo Petak 20:00 + idem
Hiatus Petak 20:00 + idem
Disdained Petak 20:15 + idem
Anima Lee Petak 20:00 + idem
20:30
Skroz Petak 20:45 + idem
Eleven Petak 20:45 + idem
21:00
Atari Teenage Riot Petak 21:00 + idem
Matthew Hoag Petak 21:00 + idem
Samrt Petak 21:00 + idem
Golden league Petak 21:00 + idem
21:30
Kawasaki 3P Petak 21:50 + idem
Radiolokator Petak 21:45 + idem
Constantin Odessa Petak 21:30 + idem
22:00
LCD Soundsystem Petak 22:15 + idem
Zombie Disco Squad Petak 22:30 + idem
Le Le Petak 22:15 + idem
Hitman Petak 22:30 + idem
Svetlana Som Sistema Petak 22:00 + idem
Overdrive Petak 22:20 + idem
22:30
23:00
Aardvarck Petak 23:30 + idem
Zea Petak 23:00 + idem
The Branka Petak 23:40 + idem
Goldfish memory Petak 23:20 + idem
23:30
Heike Has the Giggles Petak 23:45 + idem
00:00
Placebo Petak 00:00 + idem
The Beat Fleet Petak 00:20 + idem
Skip & Die Petak 00:00 + idem
Behemoth Petak 00:00 + idem
Help Me Jones Petak 00:00 + idem
00:30
Moderat Petak 00:30 + idem
ZAA Petak 00:30 + idem
Lillies (premijera) Petak 00:40 + idem
01:00
Gemmy Petak 01:00 + idem
Juvelen Petak 01:00 + idem
Irie FM Petak 01:15 + idem
01:30
Murder Petak 01:30 + idem
02:00
Dargoron Petak 02:15 + idem
Bazen Petak 02:00 + idem
Bread & Butter Petak 02:00 + idem
02:30
Josh Wink Petak 02:30 + idem
Gohan Petak 02:30 + idem
Joker & MC Nomad Petak 02:30 + idem
03:00
Breakage & Stamina MC Petak 03:00 + idem
Awaiting Fear Petak 03:00 + idem
03:30
Ricardo Villalobos Petak 03:30 + idem
Obojeni Program Petak 03:30 + idem
Riven Petak 03:30 + idem
04:00
Pinch Petak 04:00 + idem
04:30
05:00
05:30
Marko Nastić Petak 05:45 + idem
Lil Rascals Petak 05:30 + idem
06:00
06:30
Subota, 10. Jul 2010. gore dole
Main Stage Dance Arena Fusion Stage Suba Stage Explosive Stage Happynovisad Elektrana Live Stage Cinema stage
18:00
18:30
19:00
Bernays Propaganda Subota 19:00 + idem
Hype! Subota 19:15 + idem
19:30
Moment Of Clarity Subota 19:30 + idem
Fusion Subota 19:30 + idem
20:00
Klaxons Subota 20:00 + idem
Stuttgart Online Subota 20:00 + idem
Stellar Om Source Subota 20:00 + idem
G.U.B. Subota 20:15 + idem
Machine Gun Subota 20:15 + idem
20:30
High Control Subota 20:45 + idem
21:00
Too Young To Love Subota 21:15 + idem
S.O.K. 91 Subota 21:00 + idem
Retro + Vito Subota 21:00 + idem
Cherkezi United Subota 21:00 + idem
Partizanska eskadrila Subota 21:00 + idem
21:30
Röyksopp Subota 21:30 + idem
Sevdah Baby Subota 21:30 + idem
Beast Subota 21:50 + idem
Vox Populi Subota 21:45 + idem
Koma Subota 21:45 + idem
22:00
The Horrors Subota 22:30 + idem
Ida Engberg Subota 22:30 + idem
Ex Deo Subota 22:30 + idem
Necone & Rasheed Subota 22:00 + idem
Svi na pod Subota 22:20 + idem
22:30
23:00
S.A.R.S. Subota 23:00 + idem
Decapitated Subota 23:15 + idem
Inje Subota 23:00 + idem
Shelter Subota 23:10 + idem
23:30
00:00
Missy Elliott Subota 00:00 + idem
Kultur Shock Subota 00:20 + idem
DJ Ride Subota 00:15 + idem
The Exploited Subota 00:05 + idem
00:30
Bicikl Subota 00:30 + idem
01:00
Tesla Boy Subota 01:00 + idem
Kill Me Laser Subota 01:15 + idem
01:30
Laidback Luke Subota 01:30 + idem
Kud Idijoti Subota 01:45 + idem
Stereo Addiction Subota 01:30 + idem
Citizen X Subota 01:30 + idem
02:00
Ms Dynamite Subota 02:00 + idem
Kolaps Subota 02:15 + idem
The Twelves Subota 02:00 + idem
PTŽC Subota 02:00 + idem
02:30
L-Vis 1990 Subota 02:30 + idem
03:00
David Guetta Subota 03:15 + idem
Midnight Juggernauts Subota 03:05 + idem
If Senses Fear Subota 03:00 + idem
03:30
Rui da Silva Subota 03:45 + idem
Brodinski Subota 03:30 + idem
The Metatron Subota 03:30 + idem
Butyreux Subota 03:30 + idem
04:00
04:30
Mistajam & MC Majestic Subota 04:30 + idem
05:00
Dirty South Subota 05:00 + idem
Caligari Subota 05:00 + idem
05:30
06:00
06:30
Solomun Subota 06:30 + idem
Nedelja, 11. Jul 2010. gore dole
Main Stage Dance Arena Fusion Stage Suba Stage Explosive Stage Happynovisad Elektrana Live Stage Cinema stage
18:00
18:30
19:00
Chemical Voodoo Nedelja 19:15 + idem
19:30
Elvis Jackson Nedelja 19:30 + idem
Vehementer Nedelja 19:30 + idem
20:00
Hope Masike Nedelja 20:00 + idem
In From The Cold Nedelja 20:15 + idem
Moraitika Nedelja 20:00 + idem
20:30
Antenat Nedelja 20:50 + idem
Fipa Nedelja 20:45 + idem
FIFA World Cup Finale Nedelja 20:30 + idem
21:00
Pendulum Live Nedelja 21:00 + idem
Symbol One Nedelja 21:00 + idem
Consecration Nedelja 21:00 + idem
21:30
Tide Nedelja 21:50 + idem
I Divine Nedelja 21:45 + idem
Stranded Nedelja 21:30 + idem
22:00
Dozer Nedelja 22:30 + idem
Flip & MKDSL Nedelja 22:00 + idem
E-Play Nedelja 22:30 + idem
22:30
23:00
Lollobrigida Nedelja 23:00 + idem
Riva Starr Nedelja 23:30 + idem
Veliki Prezir Nedelja 23:05 + idem
Papercutz Nedelja 23:00 + idem
Al And The Blackcats Nedelja 23:15 + idem
M Tech Nedelja 23:30 + idem
Iva Starkova Nedelja 23:00 + idem
Infuse Nedelja 23:45 + idem
23:30
00:00
Jamaica Nedelja 00:20 + idem
Cathedral Nedelja 00:05 + idem
00:30
The Chemical Brothers Nedelja 00:45 + idem
DJ Mehdi Nedelja 00:30 + idem
01:00
Rainbow Arabia Nedelja 01:00 + idem
Instra:Mental & SP:MC Nedelja 01:00 + idem
We Have Band Nedelja 01:00 + idem
01:30
Bambi Molesters Nedelja 01:40 + idem
The Way Of Purity Nedelja 01:30 + idem
The Martians Nedelja 01:30 + idem
02:00
Crystal Castles Nedelja 02:00 + idem
Los Aldeanos Nedelja 02:15 + idem
Sweet Sorrow Nedelja 02:15 + idem
Starsmith Nedelja 02:00 + idem
Andre Nedelja 02:15 + idem
02:30
Foreign Beggars Live Nedelja 02:45 + idem
03:00
Busy P Nedelja 03:00 + idem
Ritam Nereda Nedelja 03:00 + idem
Tamerlan Nedelja 03:00 + idem
dBridge & SP:MC Nedelja 03:00 + idem
Arigo Pentrado Nedelja 03:00 + idem
03:30
DJ Friction & MC I.D. Nedelja 03:45 + idem
Jaro, Gari & Lega Nedelja 03:30 + idem
Faktor X Nedelja 03:30 + idem
04:00
04:30
SebastiAn Nedelja 04:30 + idem
E.B. King vs Duli Nedelja 04:30 + idem
05:00
Noiz & Molez Nedelja 05:00 + idem
05:30
DJ Randall & MC Moose Nedelja 05:30 + idem
06:00
A-Trak Nedelja 06:00 + idem
06:30